Kurser - Thymors

Thymors

Viden i bevægelse

  • @navn
     
    Bag flotte medaljoner, lær at lave marcipanroser og sprøjteteknikker.
    Start: 10.03.18
    lørdag 10:00
    Juliane Dixen
    Skive, Brårup Skole
  • @navn
     
    Keramik
    Start: 11.04.18
    onsdag 19:00
    Henrik Barslev
    Øster Assels, Blidstrup efterskole.
 

Er startet

  •  
     
    Black coffee - Harmonikaspil
    tirsdag 19:00
    Diana Leth Gregersen
    Thisted, Brendhøjvej 8
  • @navn
     
    Forårshold (kort kursus) Keyboard, klaver/piano
    torsdag 16:15
    Merete Ina Morsing
    Thisted, Musikkælderen
  • @navn
     
    Harmonika
    tirsdag 17:00
    Merete Ina Morsing
    Thisted, Musikkælderen
  • @navn
     
    Harmonika
    onsdag 15:00
    Merete Ina Morsing
    Thisted, Musikkælderen
  • @navn
     
    Harmonika
    mandag 19:00
    Merete Ina Morsing
    Thisted, Musikkælderen
  • @navn
     
    Harmonika Orkester
    onsdag 19:00
    Arne Morsing
    Thisted, Musikkælderen
  • @navn
     
    Keyboard, klaver/piano
    tirsdag 15:00
    Merete Ina Morsing
    Thisted, Musikkælderen
  • @navn
     
    Keyboard, klaver/piano - Orgel
    tirsdag 14:00
    Merete Ina Morsing
    Thisted, Musikkælderen
  • @navn
     
    Keyboard, klaver/piano - Orgel
    mandag 15:00
    Merete Ina Morsing
    Thisted, Musikkælderen
  • @navn
     
    Keyboard, klaver/piano - Orgel
    mandag 17:00
    Merete Ina Morsing
    Thisted, Musikkælderen
  • @navn
     
    Keyboard, klaver/piano - Orgel
    onsdag 17:15
    Merete Ina Morsing
    Thisted, Musikkælderen
  • @navn
     
    Keyboard, klaver/piano - Orgel
    onsdag 14:00
    Merete Ina Morsing
    Thisted, Musikkælderen
  • @navn
     
    Keyboard, klaver/piano - Orgel
    torsdag 14:00
    Merete Ina Morsing
    Thisted, Musikkælderen
  • @navn
     
    Relax band - Harmonikaspil
    mandag 15:00
    Diana Leth Gregersen
    Thisted, Brendhøjvej 8
  • @navn
     
    Råhygge - Harmonikaspil
    fredag 14:30
    Diana Leth Gregersen
    Thisted, Brendhøjvej 8
  • @navn
     
    Spansk til Turistbrug for begynder
    onsdag 18:30
    Bettina Grønkjær
    Thisted, Østre skole
  • @navn
     
    Strikke- og hæklekursus
    tirsdag 18:00
    Anne Marie Johnsen
    Nykøbing M, Naturfriskolen
  • @navn
     
    Sykursus for begyndere og let øvede
    tirsdag 19:00
    Pia stjerslev
    Thisted, Sjørring Skole
  • @navn
     
    Sykursus for begyndere og let øvede
    torsdag 19:00
    Pia stjerslev
    Thisted, Østre skole
  • @navn
     
    Varmtvandsbassin
    fredag 09:00
    Vibeke Nielsen
    Nykøbing M, Svømmehallen i Flade
  • @navn
     
    Varmtvandsbassin
    fredag 10:00
    Vibeke Nielsen
    Nykøbing M, Svømmehallen i Flade
  • @navn
     
    Varmtvandsbassin
    fredag 11:00
    Vibeke Nielsen
    Nykøbing M, Svømmehallen i Flade
  • @navn
     
    Varmtvandsbassin
    fredag 12:00
    Vibeke Nielsen
    Nykøbing M, Svømmehallen i Flade
  • @navn
     
    Varmtvandsbassin
    onsdag 09:00
    Vibeke Nielsen
    Nykøbing M, Svømmehallen i Flade
  • @navn
     
    Varmtvandsbassin
    onsdag 10:00
    Vibeke Nielsen
    Nykøbing M, Svømmehallen i Flade
  •  
     
    Vævning
    tirsdag 19:00
    Jette Roed Helbo
    Vestervig, Vestervig Skole
  • @navn
     
    Yoga
    onsdag 17:00
    Karen Lise Ifversen
    Hurup Thy, Boddum Ydby Friskole
  • @navn
     
    Yoga
    onsdag 16:30
    Pia Sofia Koren
    Bedsted Thy, Bedsted Skole
  •  
     
    Yoga Flow
    tirsdag 18:45
    Yulia Burdina
    Thisted, Sjørring Skole
 

Klik på det enkelte kursus/foredrag for mere information og tilmelding.

Tilmeld LOF's nyhedsbrev

Hold dig opdateret, med LOF's nyhedsbrev, som kommer ca. 4 gange årligt.

Tak, du er nu tilmeldt LOF's Nyhedsbrev Du kan afmelde det ved at skrive til thymors@lof.dk

Facebook

Følg os på facebook og synes godt om.